• /upload/medium/1263e744ef1d960613cf690e6fc7129c.jpg.jpg
  • /upload/medium/619db169a802571ccc0a9465e43a5345.jpg.jpg
  • /upload/medium/0ba964fe1ad82e5db7449692989823f7.jpg.jpg
  • /upload/medium/e12fcda76ad9abbd6d3ab5b4ff3c2dbc.jpg.jpg
/upload/medium/4f53ade6bb8dae74b4a32eabcc46c94d.jpg.jpg
/upload/medium/186c591d97d5588a430fbfd6b0991dc7.png.jpg
/upload/medium/ed7742733567e0aaabbb80015f40eeb1.jpg.jpg
/upload/medium/37e9eea6a173fc2b0424de1d1b61d445.jpg.jpg
/upload/medium/35b758360be6f9e91d4caedbd231acaf.jpg.jpg
Tabletki
Zatoxin duo jest suplementem diety zawierającym kompozycję ekstraktów roślinnych oraz witamin i minerałów. Witamina B2 (ryboflawina) oraz niacyna zawarte w tabletce na dzień pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz przyczyniają się do zmni...
34.96
Zatoxin duo jest suplementem diety zawierającym kompozycję ekstraktów roślinnych oraz witamin i minerałów. Witamina B2 (r...
34.96
Olbas Pastilles to preparat, który zalecany jest w objawowym leczeniu bólu gardła i chrypy oraz pomocniczo w przebiegu przeziębienia, przy kaszlu i katarze. Tabletki rozpuszczające się w jamie ustnej wytwarzają olejki eteryczne, które łagodzą przekrwie...
12.70
Olbas Pastilles to preparat, który zalecany jest w objawowym leczeniu bólu gardła i chrypy oraz pomocniczo w ...
12.70
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkiego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy . Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle , gorączkę , uczucie zatkanego nosa , mokry kaszel. Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowa...
20.24
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkiego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy . ...
20.24
Dwufazowy suplement diety przeznaczony dla osób, które borykają się z dolegliwościami ze strony zatok. Opakowanie preparatu Sinuxin Duo zawiera dwa rodzaje kapsułek z ekstraktami roślinnymi: na dzień (20) i na noc (10). 2 kapsułki na dzień zawierają...
25.76
Dwufazowy suplement diety przeznaczony dla osób, które borykają się z dolegliwościami ze strony zato...
25.76
Ibuprom Zatoki Tabs Ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; tabletki drażowane Wskazania do stosowania: stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych ...
12.42
Ibuprom Zatoki Tabs Ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; tabletki drażowane Wskazania ...
12.42
Sinulan Duo Forte to suplement diety zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych, które wykazują korzystne, dwutorowe działanie wspomagające funkcjonowanie dróg oddechowych oraz układu odpornościowego. Ekstrakty z bzu czarnego i dziewanny wielkokwia...
72.68
Sinulan Duo Forte to suplement diety zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych, które wykazują korzy...
72.68
Sinupret eXtract lek nowy, innowacyjny lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej będący najnowszą formą doskonale znanego Państwu leku Sinupret, ale o 4-krotnie większej ilości substancji roślinnych wykorzystanych w trakci...
41.22
Sinupret eXtract lek nowy, innowacyjny lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej ...
41.22
Sinulan Duo Forte to suplement diety dwutorowo wspomagający funkcjonowanie górnych (nos, zatoki) i dolnych (oskrzela) dróg oddechowych, a także układu odpornościowego. Ekstrakty z nasturcji większej, chrzanu pospolitego, bzu czarnego, werbeny pospol...
39.38
Sinulan Duo Forte to suplement diety dwutorowo wspomagający funkcjonowanie górnych (nos, zatoki) i d...
39.38
Renopuren Zatoki to złożony preparat ziołowy, który pozytywnie oddziałuje na stan gardła, krtani oraz zatok. Wykazuje właściwości immunostymulujące i zwiększa odporność organizmu na infekcje dróg oddechowych. Skład: - wyciąg z ziela werbeny, - wyc...
25.30
Renopuren Zatoki to złożony preparat ziołowy, który pozytywnie oddziałuje na stan gardła, krtani oraz ...
25.30
ZATOXIN jest suplementem diety, który zawiera idealnie dobraną kompozycję ekstraktów roślinnych i beta-glukanu. Naturalne składniki znajdujące się w dziewannie, kwiatach bzu czarnego, werbenie i lukrecji wspomagają fizjologiczne nawilżenie błon śluzowych ...
35.88
ZATOXIN jest suplementem diety, który zawiera idealnie dobraną kompozycję ekstraktów roślinnych i be...
35.88
Sinupret to lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, którego wskazaniem jest zapalenie zatok przynosowych. Sinupret to lek złożony zawierający: korzeń goryczki, kwiat pierwiosnka, ziele szczawiu, kwiat bzu czarnego oraz ...
32.94
Sinupret to lek pochodzenia naturalnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, którego wskazaniem j...
32.94