• /upload/medium/0ba964fe1ad82e5db7449692989823f7.jpg.jpg
  • /upload/medium/1263e744ef1d960613cf690e6fc7129c.jpg.jpg
  • /upload/medium/e12fcda76ad9abbd6d3ab5b4ff3c2dbc.jpg.jpg
  • /upload/medium/619db169a802571ccc0a9465e43a5345.jpg.jpg
/upload/medium/4f53ade6bb8dae74b4a32eabcc46c94d.jpg.jpg
/upload/medium/186c591d97d5588a430fbfd6b0991dc7.png.jpg
/upload/medium/ed7742733567e0aaabbb80015f40eeb1.jpg.jpg
/upload/medium/37e9eea6a173fc2b0424de1d1b61d445.jpg.jpg
/upload/medium/35b758360be6f9e91d4caedbd231acaf.jpg.jpg
Przeziębienie i grypa
Przeziębienie i grypa to choroby wiursowe najczęściej występujące w okresie jesienno-zimowym. Objawy przeziębienia i grypy są do siebie bardzo podobne. Grypa jest jednak infekcja dużo bardziej poważną, gdyż nie leczona może być powodem wielu bardzo poważnych powikłań. Najczęstszymi objawami grypy są: wysoka gorączka, bóle mięśniowo-stawowe, bole głowy o dużym nasileniu (objawowo często podobne do migreny: światłowstręt, ból gałek ocznych), silne łzawienie, kaszel z odkrztuszaniem gęstej wydzieliny, zdarzają się także krwawienia z nosa. Nie leczona lub nie doleczona grypa może być powodem wielu powikłań np.:zapaleniu płuc, zapaleniu oskrzeli, zapaleniu zatok, a nawet zapaleniu mięśnia sercowego. Zwykłe przeziębienie po zastosowaniu podstawowych leków, tak powszechnie dostępnych w aptekach przynosi efekt po 48-72 godzinach. Jeśli objawy nie znikają lub wręcz nasilają się koniecznie zgłoś się do lekarza pierwszego kontaktu. Pamiętaj, że to nie sama grypa jest niebezpieczna, najbardziej niebezpieczne są jej powikłania.
Przed milionami lat część praoceanu łącznie ze znajdującymi się w nim formami życia roślinnego i zwierzęcego, w wyniku ruchów tektonicznych ziemi zapadła się i została uwięziona pod grubymi warstwami skał. W drodze powolnego rozkładu substancji organ...
11.50
Przed milionami lat część praoceanu łącznie ze znajdującymi się w nim formami życia roślinnego i zwierz...
11.50
Preparat do postępowania dietetycznego w stanach: - grypy i przeziębienia - nieżytu nosa i zatok - infekcji ucha środkowego Syrop ZATOGRIP Junior 6+ to podwójna siła dzięki połączeniu wysokiej jakości standaryzowanych ekstraktów z pelargonii afrykański...
27.14
Preparat do postępowania dietetycznego w stanach: - grypy i przeziębienia - nieżytu nosa i zatok - in...
27.14
Coldrex Junior C zwalcza objawy przeziębienia i grypy takie jak: - ból głowy i gardła - gorączka i dreszcze - katar Wygodna rozgrzewająca forma podania. Wystarczy rozpuścić jedną saszetkę COLDREX Junior C w gorącej wodzie, aby otrzymać rozgrzewający napój o cytr...
18.22
Coldrex Junior C zwalcza objawy przeziębienia i grypy takie jak: - ból głowy i gardła - gorączka i dr...
18.22
Gold-Vit C 2000 shot to suplement diety w płynie w ampułkach, z wysoką zawartością witaminy C – aż 2000 mg w jednej ampułce. Witamina C pochodzi tłuszczowych metabolitów PureWay-C. PureWay-C cechuje się doskonałą szybkością wchłaniania w organizmie. Go...
7.08
Gold-Vit C 2000 shot to suplement diety w płynie w ampułkach, z wysoką zawartością witaminy C – aż 200...
7.08
Jego potrójna formuła zwalcza wszystkie najbardziej dokuczliwe objawy przeziębienia i grypy, w tym kaszel mokry. Dzięki rozpuszczalnej formie saszetek rozgrzewa ciało i szybko przynosi ulgę w dolegliwościach takich jak: - Bóle mięśniowe - Bóle głowy - Dr...
17.30
Jego potrójna formuła zwalcza wszystkie najbardziej dokuczliwe objawy przeziębienia i grypy, w tym ka...
17.30
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym o skojarzonym działaniu składników. - Kwas acetylosalicylowy łączy działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne - Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrożnia...
12.60
Polopiryna Complex jest lekiem wieloskładnikowym o skojarzonym działaniu składników. - Kwas acetylosalicylowy łąc...
12.60
Evital D 1000 krople to produkt, który zawiera aż 200 kropli po 1000 j.m. witaminy D3. Dawka witaminy D może być modyfikowana zgodnie z zaleceniami Ekspertów, zależnie od wieku (dla dzieci 1+ i dorosłych). Dzięki temu produkt może być stosowany przez cał...
26.50
Evital D 1000 krople to produkt, który zawiera aż 200 kropli po 1000 j.m. witaminy D3. Dawka witaminy D...
26.50
Suplement diety Rutinacea Max D3 zawiera rutozyd, witaminy C i D, cynk, selen oraz wyciąg z owoców pomarańczy gorzkiej, w tym bioflawonoidy. Wskazania: Wsparcie naturalnej odporności organizmu. Działanie: Selen, cynk oraz witaminy C i D pomagają w pra...
17.02
Suplement diety Rutinacea Max D3 zawiera rutozyd, witaminy C i D, cynk, selen oraz wyciąg z owoców p...
17.02
Tantum Flu o smaku pomarańczowym zawiera połączenie substancji czynnych, które są skuteczne w łagodzeniu objawów związanych z przeziębieniem i grypą , w tym dolegliwości bólowych (m.in. bólu gardła i głowy), obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa, o...
20.24
Tantum Flu o smaku pomarańczowym zawiera połączenie substancji czynnych, które są skuteczne w łagodzeniu objaw...
20.24
Tantum Flu o smaku cytrynowym zawiera połączenie substancji czynnych, które są skuteczne w łagodzeniu objawów związanych z przeziębieniem i grypą , w tym dolegliwości bólowych (m.in. bólu gardła i głowy), obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa, oraz w obn...
20.24
Tantum Flu o smaku cytrynowym zawiera połączenie substancji czynnych, które są skuteczne w łagodzeniu obja...
20.24
Lek Pyralgina Gorączka należy do nieopioidowych leków przeciwbólowych z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Działa również rozkurczowo na mięśnie gładkie. Lek wskazany jest w leczeniu gorączki, gdy zastosowanie ...
10.38
Lek Pyralgina Gorączka należy do nieopioidowych leków przeciwbólowych z grupy pochodnych pirazolonu o d...
10.38
Suplement diety o smaku cytrynowo-miętowym. Składniki suplementu diety wspomagają funkcjonowanie górnych dróg oddechowych oraz wspierają układ odpornościowy. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml ciepłej wody. Wypić od razu po sporządzeniu. Dzieci powyżej...
17.02
Suplement diety o smaku cytrynowo-miętowym. Składniki suplementu diety wspomagają funkcjonowanie górnych dró...
17.02
Tradycyjnie stosowany przy pierwszych oznakach oraz w czasie trwania przeziębienia Imupret, to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, którego wskazania opierają się wyłącznie na długim okresie stosowania. Jeśli po upływie 7 dni nie nastąpiła poprawa lub...
27.42
Tradycyjnie stosowany przy pierwszych oznakach oraz w czasie trwania przeziębienia Imupret, to tradycyjny ...
27.42
Chusteczki higieniczne 2-warstwowe w kartoniku. Atest PZH.
4.60
Chusteczki higieniczne 2-warstwowe w kartoniku. Atest PZH.
4.60
Oxalin Junior Żel do nosa to lek wskazany do stosowania w przypadku: nieżytu nosa, ostrego zapalenia śluzówki nosa, naczynioruchowego zapalenia śluzówki nosa, alergicznego zapalenia śluzówki nosa, zapalenia zatok przynosowych, zapalenia trąbki słuchowe...
16.10
Oxalin Junior Żel do nosa to lek wskazany do stosowania w przypadku: nieżytu nosa, ostrego zapalenia ś...
16.10
Sinulan Forte to suplement diety specjalnie stworzony dla wsparcia dróg oddechowych oraz układu odpornościowego. - Ekstrakty z bzu czarnego i dziewanny wielkokwiatowej wspomagają fizjologiczne funkcjonowanie układu odpornościowego. - Ekstrakty z pel...
31.74
Sinulan Forte to suplement diety specjalnie stworzony dla wsparcia dróg oddechowych oraz układu odpornościowego. - Ek...
31.74
Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i rutozyd), ale przede wszystkim skutecznie likwidują pierwsze objawy przeziębienia i grypy (salicylamid). Skład: Salicylamidum + Rutosidum + Acidum ascorbic...
16.47
Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i r...
16.47
Udrażnia nos Ułatwia oddychanie Nie spływa do gardła Nawilża błonę śluzową nosa Podanie do nosa. Przed zastosowaniem leku należy zapoznac się z treścia ulotki dołączonej do opakowania. Dla dzieci po 1 roku życia. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i ...
16.56
Udrażnia nos Ułatwia oddychanie Nie spływa do gardła Nawilża błonę śluzową nosa Podanie do nosa. Pr...
16.56
Suplement diety Zatocan Forte w postaci syropu o smaku truskawkowym korzystnie wpływa na górne drogi oddechowe oraz układ odpornościowy. W składzie syropu zawarto cenne ekstrakty roślinne, które wzbogacono o cynk i biotynę. Syrop Zatocan Forte zawiera...
22.08
Suplement diety Zatocan Forte w postaci syropu o smaku truskawkowym korzystnie wpływa na górne drogi o...
22.08
MUSTELLA Kojący balsam do nacierania klatki piersiowej. Nawilża i koi od dnia narodzin. Z oczyszczającym aromatem sosny. Niedogodności związane z zimnem mogą zakłócić komfort i sen Twojego dziecka. Skuteczność udowodniona klinicznie: Balsam, z ekstrakt...
26.68
MUSTELLA Kojący balsam do nacierania klatki piersiowej. Nawilża i koi od dnia narodzin. Z oczyszczającym ar...
26.68
ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok Zatoxin Rinse pozwana na dokładne oczyszczenie nosa i zatok z zalegającej wydzieliny, alergenów oraz patogenów, tym samym ograniczając gromadzenie się czynników, które mogą powodować infekcję. Do...
19.32
ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok Zatoxin Rinse pozwana na dokładne oczyszczenie nos...
19.32
ZATOXIN RINSE Oczyszczenie, nawilżanie i udrażnianie nosa i zatok. Zawartość opakowania: irygator z końcówkami dla dorosłych i dzieci oraz 12 saszetek do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok. Wyrób medyczny Zatoxin Rinse należy stosować ...
30.36
ZATOXIN RINSE Oczyszczenie, nawilżanie i udrażnianie nosa i zatok. Zawartość opakowania: irygator z k...
30.36
FERWEX Leczy objawy przeziębienia i grypy, lek zawiera paracetamol, nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol. OTC - lek wydawany bez recepty Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Podanie doustne. Nie stosowa...
24.38
FERWEX Leczy objawy przeziębienia i grypy, lek zawiera paracetamol, nie stosować z innymi lekami z...
24.38
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy nalezy stosować zgodnie z zaleceniami. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta. W razie wątpliwości nalezy skontaktować się z le...
39.56
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy nalezy stosować zgodnie z zaleceniami. Należy zapoznać się z tre...
39.56
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkiego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy . Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle , gorączkę , uczucie zatkanego nosa , mokry kaszel. Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowa...
20.24
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkiego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy . ...
20.24
Dolegliwości bólowe i gorączka w przeziębieniu i grypie Działanie: - Przeciwzapalne - Przeciwgorączkowe - Przeciwbólowe Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym lub umiarkowanym nasileniu (np. bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe...
25.76
Dolegliwości bólowe i gorączka w przeziębieniu i grypie Działanie: - Przeciwzapalne - Przeciwgorączkowe - Pr...
25.76
GRIPEX ZATOKI CAPS. Wskazania: • lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowym do stosowania w przeziębieniu i grypie. Do krótkotrwałego stosowania. • gorączka • ból głowy • uczucie ogólnego rozbicia • katar • niedrożność nosa i zatok Dawkowanie i dorga podania Podanie...
14.72
GRIPEX ZATOKI CAPS. Wskazania: • lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowym do stosowania w przeziębieniu i gr...
14.72
NEOSINE FORTE Lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność. Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych. W leczeniu opryszczki warg i skóry twarzy wywołanych przez wirus opryszczki pospolitej (...
23.92
NEOSINE FORTE Lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność. Wspomagająco u osób o obniżonej odporn...
23.92
NEOSINE FORTE Skład: 5ml syropu zawiera 500mg inozyny pranobeksu oraz substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahyrdoksybenzoesan, sacharozę, sacharynę sodową, kwas cytrynowy bezwodny, wodorotlenek sodu, glikol propylenowy, aro...
27.42
NEOSINE FORTE Skład: 5ml syropu zawiera 500mg inozyny pranobeksu oraz substancje pomocnicze: metylu ...
27.42
Syrop o smaku malinowym dla dzieci powyżej 1 roku życia. Preparat do postępowania dietetycznego w stanach: - grypy i przeziębienia - nieżytu nosa i zatok - infekcji ucha środkowego ZATOGRIP baby to podwójna siła dzięki połączeniu ekstraktów roślinnych ...
27.49
Syrop o smaku malinowym dla dzieci powyżej 1 roku życia. Preparat do postępowania dietetycznego w st...
27.49
1 2 3 ...5