• /upload/medium/619db169a802571ccc0a9465e43a5345.jpg.jpg
  • /upload/medium/0ba964fe1ad82e5db7449692989823f7.jpg.jpg
  • /upload/medium/1263e744ef1d960613cf690e6fc7129c.jpg.jpg
  • /upload/medium/e12fcda76ad9abbd6d3ab5b4ff3c2dbc.jpg.jpg
  • /upload/medium/c48a99bfce73d2298c298c8389563d95.jpg.jpg
/upload/medium/4f53ade6bb8dae74b4a32eabcc46c94d.jpg.jpg
/upload/medium/186c591d97d5588a430fbfd6b0991dc7.png.jpg
/upload/medium/ed7742733567e0aaabbb80015f40eeb1.jpg.jpg
/upload/medium/37e9eea6a173fc2b0424de1d1b61d445.jpg.jpg
/upload/medium/35b758360be6f9e91d4caedbd231acaf.jpg.jpg
Dorośli
Lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność. Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych. Krople można podawać z niewielką ilością wody, herbaty lub na cukier. 1ml kropli doustnych zawiera 250mg i...
35.14
Lek przeciwwirusowy i zwiększający odporność. Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypad...
35.14
ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok Zatoxin Rinse pozwana na dokładne oczyszczenie nosa i zatok z zalegającej wydzieliny, alergenów oraz patogenów, tym samym ograniczając gromadzenie się czynników, które mogą powodować infekcję. Do...
19.32
ZATOXIN RINSE Zestaw uzupełniający do płukania nosa i zatok Zatoxin Rinse pozwana na dokładne oczyszczenie nos...
19.32
ZATOXIN RINSE Oczyszczenie, nawilżanie i udrażnianie nosa i zatok. Zawartość opakowania: irygator z końcówkami dla dorosłych i dzieci oraz 12 saszetek do przygotowania roztworu do płukania nosa i zatok. Wyrób medyczny Zatoxin Rinse należy stosować ...
30.36
ZATOXIN RINSE Oczyszczenie, nawilżanie i udrażnianie nosa i zatok. Zawartość opakowania: irygator z k...
30.36
FERWEX Leczy objawy przeziębienia i grypy, lek zawiera paracetamol, nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol. OTC - lek wydawany bez recepty Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Podanie doustne. Nie stosowa...
24.38
FERWEX Leczy objawy przeziębienia i grypy, lek zawiera paracetamol, nie stosować z innymi lekami z...
24.38
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkiego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy . Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle , gorączkę , uczucie zatkanego nosa , mokry kaszel. Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowa...
20.24
Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkiego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy . ...
20.24
Dolegliwości bólowe i gorączka w przeziębieniu i grypie Działanie: - Przeciwzapalne - Przeciwgorączkowe - Przeciwbólowe Wskazania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym lub umiarkowanym nasileniu (np. bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe...
23.00
Dolegliwości bólowe i gorączka w przeziębieniu i grypie Działanie: - Przeciwzapalne - Przeciwgorączkowe - Pr...
23.00
GRIPEX ZATOKI CAPS. Wskazania: • lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowym do stosowania w przeziębieniu i grypie. Do krótkotrwałego stosowania. • gorączka • ból głowy • uczucie ogólnego rozbicia • katar • niedrożność nosa i zatok Dawkowanie i dorga podania Podanie...
14.72
GRIPEX ZATOKI CAPS. Wskazania: • lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowym do stosowania w przeziębieniu i gr...
14.72
NEOSINE FORTE Skład: 5ml syropu zawiera 500mg inozyny pranobeksu oraz substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahyrdoksybenzoesan, sacharozę, sacharynę sodową, kwas cytrynowy bezwodny, wodorotlenek sodu, glikol propylenowy, aro...
26.13
NEOSINE FORTE Skład: 5ml syropu zawiera 500mg inozyny pranobeksu oraz substancje pomocnicze: metylu ...
26.13
Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. (1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej...
21.16
Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. (1 saszetka): paracetamol 650 mg, ch...
21.16
Właściwości i zastosowanie Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym do stosowania doustnego w leczeniu objawów przeziębienia i grypy oraz: gorączki, bólów mięśni i stawów, bólów głowy w tym migrenowych, bólów zębów, nerwobólów....
10.12
Właściwości i zastosowanie Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym do st...
10.12
LEVIT C 1500 to suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym, zawierający witaminę C w postaci kwasu L-askorbinowego. Witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wzmacniając naturalną odpornoś...
12.88
LEVIT C 1500 to suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym, zawierający witaminę C ...
12.88
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące p...
17.30
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej p...
17.30
Pelafen 6+: sok z owoców czarnego bzu, ekstrakt z kwiatostanu lipy, sok z malin, ekstrakt z korzenia pelargonii (Pelargonium sidoides), beta-glukany z drożdży, witamina C, cynk, ekstrakt z korzenia prawoślazu. Pelafen 6+: dzieci powyżej 6. do 12. roku...
21.62
Pelafen 6+: sok z owoców czarnego bzu, ekstrakt z kwiatostanu lipy, sok z malin, ekstrakt z korzenia ...
21.62
ACATAR COMPLEX zdrowe zatoki. Acatar complex to nowatorski suplement diety stworzony dla zdrowia Twoich zatok. To specjalnie skomponowana formuła wyselekcjonowanych składników zawierająca ekstrakty roślinne korzystnie wpływające na górne drogi oddecho...
23.92
ACATAR COMPLEX zdrowe zatoki. Acatar complex to nowatorski suplement diety stworzony dla zdrowia Twoich...
23.92
Synergia działania pięciu wysokiej jakości ekstraktów roślinnych: - ekstrakt z liści Andrographis paniculata, standaryzowany na zawartość andrografolidu wspomaga fizjologiczne funkcjonowanie górnych dróg oddechowych (nos, zatoki) oraz wspomagają funkcjonow...
60.72
Synergia działania pięciu wysokiej jakości ekstraktów roślinnych: - ekstrakt z liści Andrographis panic...
60.72
Gold-Vit C 1000®, w postaci tabletek musujących, to wysoko i szybko przyswajalna dawka witaminy C w postaci PureWay-C® oraz wygodne dawkowanie. Gold-Vit C 1000®, w postaci tabletek musujących, szczególnie polecany osobom: żyjącym w stresie, aktywny...
13.34
Gold-Vit C 1000®, w postaci tabletek musujących, to wysoko i szybko przyswajalna dawka witaminy C w...
13.34
Lek Groprinosin zawiera jako substancję czynną - inozyny pranobeks, który wykazuje działanie przeciwwirusowe i pobudzające czynność układu odpornościowego. Wskazania do stosowania leku: - zakażenia skóry i błon śluzowych wywołane przez wirus opryszc...
53.18
Lek Groprinosin zawiera jako substancję czynną - inozyny pranobeks, który wykazuje działanie przeciwwirusowe i p...
53.18
Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła (np. w przebiegu przeziębień): kaszlu, katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania ("zatkanego nosa"). Vicks VapoRub...
28.70
Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i ...
28.70
APAP Przeziębienie HOT to nowa formuła leku na przeziębienie i grypę w formie rozgrzewającego napoju o smaku cytrynowym. Szybko się wchłania i działa na organizm jako całościowa kuracja. APAP Przeziębienie HOT łączy skuteczność dwóch substancji lecz...
13.62
APAP Przeziębienie HOT to nowa formuła leku na przeziębienie i grypę w formie rozgrzewającego napoju o sm...
13.62
Gripex Hotactiv, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy, o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, gryp i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku jest łago...
18.22
Gripex Hotactiv, proszek do sporządzania roztworu doustnego, to lek wieloskładnikowy, o działaniu pr...
18.22
Gold-Vit C 1000 Forte to suplement diety zawierający witaminę C nowej generacji PureWay-C w zwiększonej dawce. PureWay-C to opatentowana formuła witaminy C- mikrokapsułkowany kompleks kwasu L-askorbinowego i naturalnych wosków roślinnych (tłuszczowych metabol...
26.22
Gold-Vit C 1000 Forte to suplement diety zawierający witaminę C nowej generacji PureWay-C w zwiększonej da...
26.22
THERAFLU ZATOTKI 14 saszetek. Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój leczący objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok. Działanie: udrażnia nos i zatoki. Zmniejsza ból głowy i zatok. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi ob...
23.00
THERAFLU ZATOTKI 14 saszetek. Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny ...
23.00
Lek Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy zawiera trzy substancje czynne: - Paracetamol jest dobrze znanym lekiem przeciwbólowym. Jest skuteczny w walce z bólem, w tym bólem głowy i bólem gardła oraz obniża gorączkę (działanie przeciwgorączkowe). - Gwajafenez...
18.22
Lek Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy zawiera trzy substancje czynne: - Paracetamol jest dobrze znanym...
18.22
Ascalcin Plus o smaku malinowym zawiera kwas acetylosalicylowy, kwas askorbowy (witamina C) i wapń. Kwas acetylosalicylowy należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwgorączkowo, przeciwbólowo, przeciwzapalnie. Kwas ...
18.31
Ascalcin Plus o smaku malinowym zawiera kwas acetylosalicylowy, kwas askorbowy (witamina C) i wapń. ...
18.31
TERAFLU EXTRAGRIP proszek do sporządzania roztworu 14 saszetek. Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia. Działanie: *zmniejsza obrzęk nosa *przeciwbólowe *przeciwgorączkowe Wskazania: preparat stosuje się w l...
23.00
TERAFLU EXTRAGRIP proszek do sporządzania roztworu 14 saszetek. Theraflu EXTRA GRIP Preparat stosuje ...
23.00
Prenalen syrop jest dedykowany specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Prenalen ze względu na swoje naturalne składniki jest bezpieczny w stosowaniu i właśnie zyskał nową formułę oraz pozytywną opinię Jagiellońskiego Centrum Innowacji Czo...
15.46
Prenalen syrop jest dedykowany specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Prenalen ze względu na s...
15.46
Produkt w postaci tabletek musujących, przeznaczony dla osób dorosłych w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C. Tabletki musują delikatnie, dzięki czemu nie podrażniają przewodu pokarmowego. Witamina C 1000 wspomaga: - prawidłowe funkcjono...
8.10
Produkt w postaci tabletek musujących, przeznaczony dla osób dorosłych w stanach zwiększonego zapotrzebowania na ...
8.10
Gripex HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i grypy: - paracetamol działa przeciwgorączkowo i zwalcza różnego rodzaju bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz ...
19.87
Gripex HotActiv Forte to wieloskładnikowy lek, dlatego kompleksowo walczy z objawami przeziębienia i...
19.87
Tabletki Coldrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, fenylefryna obkurcza naczynia krwionośne i udrożn...
19.87
Tabletki Coldrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, ko...
19.87
1 2 ...2