• /upload/medium/619db169a802571ccc0a9465e43a5345.jpg.jpg
  • /upload/medium/0ba964fe1ad82e5db7449692989823f7.jpg.jpg
  • /upload/medium/1263e744ef1d960613cf690e6fc7129c.jpg.jpg
  • /upload/medium/e12fcda76ad9abbd6d3ab5b4ff3c2dbc.jpg.jpg
/upload/medium/4f53ade6bb8dae74b4a32eabcc46c94d.jpg.jpg
/upload/medium/186c591d97d5588a430fbfd6b0991dc7.png.jpg
/upload/medium/ed7742733567e0aaabbb80015f40eeb1.jpg.jpg
/upload/medium/37e9eea6a173fc2b0424de1d1b61d445.jpg.jpg
/upload/medium/35b758360be6f9e91d4caedbd231acaf.jpg.jpg
Dorośli
Lek No-Spa zawiera jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w skurczu mięśni gładkich pochodzenia nerwowego, jak i mięśniowego. Działanie rozkurczające drotawertyny nie zależy od rodzaju unerwienia oraz lokalizac...
21.33
Lek No-Spa zawiera jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w s...
21.33
Krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, oraz bólów związanych z przeziębieniem i grypą, powodujących trudności w zasypianiu. Paracetamol + Difenhydramina Hasco...
3.40
Krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstr...
3.40
Krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, oraz bólów związanych z przeziębieniem i grypą, powodujących trudności w zasypianiu. Paracetamol + Difenhydramina Hasco...
6.16
Krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstr...
6.16
Heviran Comfort jest lekiem przeciwwirusowym. Substancją czynną leku Heviran Comfort jest acyklowir, który hamuje namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes. Lek Heviran Comfort stosuje się w leczeniu nawrotowej opryszczki warg i ...
22.45
Heviran Comfort jest lekiem przeciwwirusowym. Substancją czynną leku Heviran Comfort jest acyklowir, k...
22.45
Wskazania do stosowania: - bolesne miesiączkowanie - bóle w przebiegu zespołu jelita drażliwego - kol...
19.55
Ibuprom RR to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast się rozpada i uwalnia maksymalną dawkę krystalicznej substancji czynnej. Uderza w ostry ból. Maksymalna dawka krystalicznego ibuprofenu dostępna bez recepy Unikalna technologia wytwarzania Ultracienka powło...
34.30
Ibuprom RR to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast się rozpada i uwalnia maksymalną dawkę krystalicznej sub...
34.30
Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Preparat stosowany w bólach słabych i umiarkowanych różnego pochodzenia: bóle głowy, bóle zębów, mięśni, kości, stawów, bóle pourazowe oraz towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączce r...
8.83
Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Preparat stosowany w bólach słabych i um...
8.83
Stosowany przy łagodnych do umiarkowanych bólów takich jak: - ból głowy, zęba, bóle menstruacyjne - ostrych migrenowych bólów głowy z lub bez aury - gorączki Ibuprofen Teva Max stosowany jest u dzieci o masie ciała od 20 kg (6 lat i starszych), młodzieży i...
5.61
Stosowany przy łagodnych do umiarkowanych bólów takich jak: - ból głowy, zęba, bóle menstruacyjne - ostryc...
5.61
Bóle menstruacyjne Bóle skurczowe jamy brzusznej Każda tabletka zawiera 40mg drotaweryny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedos...
7.82
Bóle menstruacyjne Bóle skurczowe jamy brzusznej Każda tabletka zawiera 40mg drotaweryny chlorowodorku or...
7.82
Wskazania do stosowania: Faza ostrego bólu głowy w przebiegu migreny z aurą lub bez aury. Napięciowy ból głowy. Stany bólowe (np. ból pleców, ból zębów, bóle mięśni, bóle stawów, bolesne miesiączkowanie, nerwobóle). Bóle w przebiegu przeziębienia i gry...
11.04
Wskazania do stosowania: Faza ostrego bólu głowy w przebiegu migreny z aurą lub bez aury. Napięciowy ból...
11.04
1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze. Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni,...
6.99
1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze. Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, pr...
6.99
Ibuprom Zatoki Tabs Ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; tabletki drażowane Wskazania do stosowania: stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych ...
12.42
Ibuprom Zatoki Tabs Ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; tabletki drażowane Wskazania ...
12.42
Granulat do sporządzania roztworu doustnego Stosowany u osób dorosłych do leczenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego : - bólu mięsni lub stawów - bolesnego miesiączkowania - bólu zębów Każda saszetka zawiera 25mg deksketoprofenu (w postaci d...
14.72
Granulat do sporządzania roztworu doustnego Stosowany u osób dorosłych do leczenia bólu o nasileniu łag...
14.72
Paracetamol Farmina, czopki 500mg Produkt leczniczy Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewn...
4.78
Paracetamol Farmina, czopki 500mg Produkt leczniczy Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy ...
4.78
Etopiryna Extra jest lekiem wieloskładnikowym, który łączy działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Lek zaleca s...
5.98
Etopiryna Extra jest lekiem wieloskładnikowym, który łączy działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i prz...
5.98
Nowy Ibuprom RR to nowoczesna tabletka z szybkim rdzeniem. Ultra cienka powłoczka i nowoczesny rdzeń tabletki pozwalają na rekordowo szybkie uwolnienie substancji czynnej w żołądku, aby jak najszybciej aktywować tabletkę. Kiedy stosować Ibuprom RR\? WS...
9.02
Nowy Ibuprom RR to nowoczesna tabletka z szybkim rdzeniem. Ultra cienka powłoczka i nowoczesny rdzeń t...
9.02
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach: bóle różnego pochodzenia takie jak: *bóle głowy (także migrenowe), *stawowe, mięśniowe, *miesiączkowe *po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologic...
11.50
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach: bóle różn...
11.50
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące p...
17.30
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej p...
17.30
Nurofen Express Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Kapsułki Nurofen Express Forte zawierają 400 mg ibuprofenu w hydrofil...
9.20
Nurofen Express Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (N...
9.20
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: *reumatoidalne zapalenie stawów, *młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, *zesztyw...
7.27
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym le...
7.27
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: *reumatoidalne zapalenie stawów, *młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, *zesztyw...
14.54
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym le...
14.54
Lek na migrenę Jedna tabletka zawiera 200mg kwasu tolfenamowego. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Przechowywać w temperaturze poniżej 25C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dziec...
24.20
Lek na migrenę Jedna tabletka zawiera 200mg kwasu tolfenamowego. Podanie doustne. Należy zapoznać si...
24.20
Działanie: Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne (hamuje cyklooksygenazę COX-2 w stosunku do COX-1) i przeciwgorączkowe. Wskazania: Stosowany w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: *reumatoidalne zapalenie stawów; *...
14.26
Działanie: Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne (hamuje cyklooksygenazę COX-2 w stosunku do COX-1) i p...
14.26
Dexak® SL to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Jest lekiem dostępnym teraz bez recepty,...
33.12
Dexak® SL to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków...
33.12
Dexak® to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Jest lekiem dostępnym teraz bez recepty,...
10.58
Dexak® to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków...
10.58
Lek Pyralgina należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym. Pyralgina działa również słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie. Wskazania do stosowania leku Pyralg...
10.12
Lek Pyralgina należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu pr...
10.12
Polopiryna Max zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Tabletka dojelitowa rozpada się dopiero w jelicie cienkim, przez co zmniejsza się drażniące działanie kwasu acetylosalicylowego na błonę śl...
6.62
Polopiryna Max zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Ta...
6.62
Wskazania: Lek przeznaczony do krótkotrwałej terapii, 5 dni w leczeniu bólu oraz 3 dni w leczeniu gorączki, bez konsultacji z lekarzem. Polecany przy bólu: *mięśni, reumatycznym, *głowy, zęba, *ostry ból okolicy lędźwiowo- krzyżowej, *bóle menstruacyjne...
20.13
Wskazania: Lek przeznaczony do krótkotrwałej terapii, 5 dni w leczeniu bólu oraz 3 dni w leczeniu go...
20.13
Wskazania: Różnorodne zespoły bólowe (bóle mięśniowe, ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej, ból stawów o niewielkim nasileniu, kręgosłupa, głowy, zębów, bóle miesiączkowe), gorączka, przeziębienie. Dawkowanie: Doustnie. Dorośli 1 tabletka co 8-12 godzin. Dawka ...
23.00
Wskazania: Różnorodne zespoły bólowe (bóle mięśniowe, ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej, ból stawów o ni...
23.00
Wskazania:Bóle głowy oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki jednorazowo lub w razie potrzeby co 8 godzin. Nie stosować ciągle przez dłuższy okres czasu. Nie nal...
12.42
Wskazania:Bóle głowy oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Dawkowanie:Dorośli i dz...
12.42