• /upload/medium/1263e744ef1d960613cf690e6fc7129c.jpg.jpg
  • /upload/medium/0ba964fe1ad82e5db7449692989823f7.jpg.jpg
  • /upload/medium/e12fcda76ad9abbd6d3ab5b4ff3c2dbc.jpg.jpg
  • /upload/medium/c48a99bfce73d2298c298c8389563d95.jpg.jpg
  • /upload/medium/619db169a802571ccc0a9465e43a5345.jpg.jpg
/upload/medium/4f53ade6bb8dae74b4a32eabcc46c94d.jpg.jpg
/upload/medium/186c591d97d5588a430fbfd6b0991dc7.png.jpg
/upload/medium/ed7742733567e0aaabbb80015f40eeb1.jpg.jpg
/upload/medium/37e9eea6a173fc2b0424de1d1b61d445.jpg.jpg
/upload/medium/35b758360be6f9e91d4caedbd231acaf.jpg.jpg
Ból i gorączka
Ból jest bardzo ważną informacją jaką przekazuje nam nasz organizm. Nigdy nie powinniśmy ignorować odczuwanego bólu. Warto określić jego właściwe pochodzenie, by móc właściwie z nim walczyć. Ból może mieć różne pochodzenie: bóle mięśniowe, bóle stawowe, bóle związane z urazami, nerwobóle. W zależności od jego pochodzenia możemy zastosować różne preparaty, a nawet różne sposoby leczenia bólu. Podstawową formą są tabletki i kapsułki przeciwbólowe, ale na bóle mięśniowe możemy odciążając żołądek zastosować maści i żele przeciwbólowe. Medyczna klasyfikacja bólu zawiera się w sakli od 1 do 10, dzięki niej przy kontakcie ze służbami medycznymi najłatwiej określić jak duże nasilenie bólu odczuwasz. Kiedy zauważasz, że ból który odczuwasz jest o dużym nasileniu lub pomimo stosowania leków przeciwbólowych jego nasilenie się nie zmienia powinieneś skonsultować się z lekarzem.
NUROFEN DLA DZIECI JUNIOR Nurofen dla dzieci Junior jest wskazany do stosowania u dzieci o masie ciała od 20 kg (w wieku 7 lat) do 40 kg (w wieku 12 lat). Lek jest przeznaczony do obniżania gorączki i leczenia łagodnego i umiarkowanego bólu, takiego jak ...
25.48
NUROFEN DLA DZIECI JUNIOR Nurofen dla dzieci Junior jest wskazany do stosowania u dzieci o masie ciała ...
25.48
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy nalezy stosować zgodnie z zaleceniami. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta. W razie wątpliwości nalezy skontaktować się z le...
39.56
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy nalezy stosować zgodnie z zaleceniami. Należy zapoznać się z tre...
39.56
1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze. Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni,...
6.99
1 tabletka zawiera: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze. Działanie:Preparat o działaniu przeciwbólowym, pr...
6.99
APAP dla dzieci FORTE to lek należący do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, które działają przeciwbólowo w przypadku bólu o małym i umiarkowanym nasileniu oraz zmniejszają gorączkę. APAP dla dzieci FORTE to lek przeznaczony do krótkotrwa...
16.38
APAP dla dzieci FORTE to lek należący do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, które dział...
16.38
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy nalezy stosować zgodnie z zaleceniami. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. W celu uzyskania dalszych informacji, patrz ulotka dla pacjenta. W razie wątpliwości nalezy skontaktować się z le...
18.22
Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy nalezy stosować zgodnie z zaleceniami. Należy zapoznać się z tre...
18.22
Ibuprom Zatoki Tabs Ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; tabletki drażowane Wskazania do stosowania: stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok obocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy, bólów związanych ...
12.42
Ibuprom Zatoki Tabs Ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg; tabletki drażowane Wskazania ...
12.42
Granulat do sporządzania roztworu doustnego Stosowany u osób dorosłych do leczenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego : - bólu mięsni lub stawów - bolesnego miesiączkowania - bólu zębów Każda saszetka zawiera 25mg deksketoprofenu (w postaci d...
14.72
Granulat do sporządzania roztworu doustnego Stosowany u osób dorosłych do leczenia bólu o nasileniu łag...
14.72
Etopiryna Extra jest lekiem wieloskładnikowym, który łączy działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Kofeina nasila działanie przeciwbólowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Lek zaleca s...
5.52
Etopiryna Extra jest lekiem wieloskładnikowym, który łączy działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i prz...
5.52
Nowy Ibuprom RR to nowoczesna tabletka z szybkim rdzeniem. Ultra cienka powłoczka i nowoczesny rdzeń tabletki pozwalają na rekordowo szybkie uwolnienie substancji czynnej w żołądku, aby jak najszybciej aktywować tabletkę. Kiedy stosować Ibuprom RR\? WS...
9.02
Nowy Ibuprom RR to nowoczesna tabletka z szybkim rdzeniem. Ultra cienka powłoczka i nowoczesny rdzeń t...
9.02
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach: bóle różnego pochodzenia takie jak: *bóle głowy (także migrenowe), *stawowe, mięśniowe, *miesiączkowe *po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologic...
11.50
Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, do stosowania doustnego w następujących wskazaniach: bóle różn...
11.50
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące p...
17.30
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej p...
17.30
Nurofen Express Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Kapsułki Nurofen Express Forte zawierają 400 mg ibuprofenu w hydrofil...
9.20
Nurofen Express Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (N...
9.20
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: *reumatoidalne zapalenie stawów, *młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, *zesztyw...
7.27
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym le...
7.27
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: *reumatoidalne zapalenie stawów, *młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, *zesztyw...
14.54
1 tabletka zawiera 7,5mg meloksykamu. Lek przecizapalny i przeciwbólowy. Wskazania: W krótkotrwałym le...
14.54
Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum). Wskazania: Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości...
9.66
Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum). Wskazania: Gorączka i bóle różnego poch...
9.66
Paracetamol Farmina, 50 mg czopki 1 czopek zawiera 50 mg paracetamolu (Paracetamolum). Czopki 10 szt. Wskazania: Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia. Dawkowanie: Od 3,3...
5.70
Paracetamol Farmina, 50 mg czopki 1 czopek zawiera 50 mg paracetamolu (Paracetamolum). Czopki 10 szt. Wskazania:...
5.70
Lek na migrenę Jedna tabletka zawiera 200mg kwasu tolfenamowego. Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Przechowywać w temperaturze poniżej 25C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dziec...
24.20
Lek na migrenę Jedna tabletka zawiera 200mg kwasu tolfenamowego. Podanie doustne. Należy zapoznać si...
24.20
Działanie: Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne (hamuje cyklooksygenazę COX-2 w stosunku do COX-1) i przeciwgorączkowe. Wskazania: Stosowany w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak: *reumatoidalne zapalenie stawów; *...
14.26
Działanie: Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne (hamuje cyklooksygenazę COX-2 w stosunku do COX-1) i p...
14.26
Dexak® SL to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Jest lekiem dostępnym teraz bez recepty,...
33.12
Dexak® SL to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków...
33.12
Dexak® to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Jest lekiem dostępnym teraz bez recepty,...
9.02
Dexak® to skuteczny lek przeciwbólowy, który zaczyna działać szybko. Należy do grupy niesteroidowych leków...
9.02
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące p...
69.00
ASPIRIN PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej p...
69.00
Lek Pyralgina należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym. Pyralgina działa również słabo rozkurczowo na mięśnie gładkie. Wskazania do stosowania leku Pyralg...
10.12
Lek Pyralgina należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych z grupy pochodnych pirazolonu o działaniu pr...
10.12
Wskazania: Różnorodne zespoły bólowe (bóle mięśniowe, ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej, ból stawów o niewielkim nasileniu, kręgosłupa, głowy, zębów, bóle miesiączkowe), gorączka, przeziębienie. Dawkowanie: Doustnie. Dorośli 1 tabletka co 8-12 godzin. Dawka ...
22.08
Wskazania: Różnorodne zespoły bólowe (bóle mięśniowe, ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej, ból stawów o ni...
22.08
Wskazania:Bóle głowy oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki jednorazowo lub w razie potrzeby co 8 godzin. Nie stosować ciągle przez dłuższy okres czasu. Nie nal...
12.42
Wskazania:Bóle głowy oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego. Dawkowanie:Dorośli i dz...
12.42
NO-SPA MAX to lek rozkurczowy zawierający podwójną dawkę substancji czynnej - drotaweryny, który zwalcza nawet najbardziej bolesne dolegliwości takie, jak kolki w kamicy nerkowej i moczowodowej, kamicy dróg żółciowych, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnic...
15.18
NO-SPA MAX to lek rozkurczowy zawierający podwójną dawkę substancji czynnej - drotaweryny, który zwal...
15.18
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak: bóle głowy,...
20.15
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub ...
20.15
1 tabletka zawiera: 250mg kwasu acetylosalicylowego, 250mg paracetamolu, 65mg kofeiny. Stosowany w doraźnym leceniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury. Dorośli:W przypadku pojawienia się bólu głowy należy wziąć 1 tabletkę i popić szkl...
20.70
1 tabletka zawiera: 250mg kwasu acetylosalicylowego, 250mg paracetamolu, 65mg kofeiny. Stosowany w doraźnym ...
20.70
BUSCOPAN tabletki powlekane 0,01g 20 sztuk. Buscopan Hyoscini butylbromidum, tabletki powlekane 10 mg. Działanie: preparat Buscopan zawiera bromek N-butyloskopolaminy (butylobromek hioscyny), który działa rozkurczowo na mięśnie gładkie przewodu pokar...
21.62
BUSCOPAN tabletki powlekane 0,01g 20 sztuk. Buscopan Hyoscini butylbromidum, tabletki powlekane 10 mg. Działanie: ...
21.62
Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen- substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest lekiem działającym przeciwbólowo. Pomaga zwalczać stan zapalny, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża r...
14.72
Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen- substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych lekó...
14.72
Granulat, zawierający Paracetamolum 250 mg o smaku truskawkowo- waniliowym. Skład: 1 saszetka zawiera 250 mg paracetamolu, sorbitol i sacharozę. Podanie: Doustne, bez popijania wodą. Wskazanie: Objawowe lecznienie bólu łagodnego do umiarkowanego i gor...
13.34
Granulat, zawierający Paracetamolum 250 mg o smaku truskawkowo- waniliowym. Skład: 1 saszetka zawiera 2...
13.34